PREMIX WW ve MULTISOL markalarıyla üretimini yapmış olduğumuz tekli ve çoklu ıslak mendil konsantre solüsyonları , mendil için gerekli olan tüm maddeleri içeren , ülkelerin sağlık bakanlığı mevzuatları ile dünyada ki hammaddeler takip edilerek ve ülkelerin iklim şartları da dikkate alınarak üretilmiş , hertürlü makina parkurunda rahatlıkla çalışan , analiz sertifikaları ile MSDS belgeleri de mevcut konsantre ürünlerdir. Ayrıca firmalara özel formülasyon çalışmaları da yapmaktayız.

 

PREMİX WW KİMYASALLARI

KOD ÜRÜN ADI ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

PRMX0001

Standart Islak Mendil  İçerisinde ki vitamin , bitki özleri , nemlendirici , yumuşatıcı , kremsi efekt veren doğal kaynaklı maddeler sayesinde cildinize dost , pH ayarlı ve içerdiği koruyucular ile bakteri oluşumunu önler.
PRMX0002

Kremli Islak Mendil

Standart üründen daha fazla kremsi efekt veren üründür.
PRMX0003

Sensitive Islak Mendil

Hassas ciltler için üretilmiş doğal madde oranı yüksek, pH ayarlı ve içerdiği koruyucular ile bakteri oluşumunu önler.
PRMX0004 Ekonomik Islak Mendil Ekonomik ürün yapmak isteyen firmalar için tasarlanmış nemlendirme özelliğine sahip pH ayarlı ve içerdiği koruyucular ile bakteri oluşumunu önler.
PRMX0005 Yenidoğan Islak Mendil Yenidoğan bebek cildine uyumlu ve organik maddelerden oluşan, pH ayarlı ve içerdiği koruyucular ile bakteri oluşumunu önler.
PRMX0006 Antibakteriyel Islak Mendil Antibakteriyel el ve yüzey temizliği için üretilmiş geniş bakteri yelpazesini kapsayan, yüksek etki oranlı bir üründür.
PRMX0007 Dezenfektan Islak Mendil El ve yüzeylerin dezenfekte edilmesinde kullanılan ve virüsleride içine alan geniş bir etki yelpazesine sahip üründür.
PRMX0008 Antiseptik Islak Mendil Medikal ortamların ve cihazların temizliğinde kullanılan bakteri ve virüslerde çok güçlü bir etkiye sahip üründür.
PRMX0009 Ter Önleyici Islak Mendil Terlemeyi önleyici ve gün boyu deodorant etkisi sağlayan pH ayarlı ve cilde dost bir üründür.
PRMX0010 Standart Makyaj Temizleme Mendili Klasik makyajlarda etkili cildi tahriş etmeyen vitaminler ,bitki özler, makyaj temizleme şutu ve yağlar içeren pH ayarlı üründür.
PRMX0011 Yoğun Makyaj Temizleme Mendili Yoğun makyajlarda etkili cildi tahriş etmeyen vitaminler ,bitki özler, makyaj temizleme şutu ve yağlar içeren pH ayarlı üründü
PRMX0012 İntim Genital Bölge Temizleme Mendili Genital bölgenin doğal florasını ve pH yüzeyini bozmadan hijyenik ve pratik temizlik sağlayan üründür.
PRMX0013 Bilgisayar ve Cam Temizleme Mendili Bilgisayar, cep telefonu, gözlük gibi tüm cam yüzeylerde iz bırakmadan hijyenik temizlik sağlayan üründür.
PRMX0014 Banyo ve Yüzey Temizleme Mendili Banyo yüzeylerinde ki yağ, kir , sabun artığı , kireç gibi atıkların pratik ve kolay temizlenmesini sağlayan, yüzeyleri bakterilerden arındıran üründür.
PRMX0015 Mutfak Yüzey Temizleme Mendili Mutfak yüzeylerinde ki yemek artığı , yağ , kir , sabun artığı , kireç gibi atıkların pratik ve kolay temizlenmesini sağlayan , yüzeyleri bakterilerden arından üründür.
PRMX0016 Mobilya Bakım Mendili Mobilyaların doğal yapısını bozmadan temizleyen ve parlaklık vererek bakımını sağlayan üründür.
PRMX0017 Oto Torpido Mendili Araç içi torpido ve plastik aksamların doğal yapısını bozmadan temizleyen ve parlaklık vererek bakımını sağlayak üründür.
PRMX0018 Epilasyon Sonrası Bakım Mendili Epilasyon işlemi sonrası oluşan tahriş ve yanma hissini gidermeye yardımcı olarak cildin rahatlamasını sağlayan üründür.
PRMX0019 Oje Çıkarıcı Mendil Ojelerin rahat ve pratik şekilde çıkarılmasını sağlayan nemlendirici ve vitaminlerle elde kuruluk hissi oluşturmayan üründür.
PRMX0020

Kendinden Bronzlaştırıcı Mendil

Güneş altında bronzlaşmaya gerek olmadan kapalı alanlarda dahi cildi bronzlaştıran üründür.
PRMX0021

Güneş Kremli Mendil 30 spf

Cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyan 30 faktörlük güneş kremi etkisi yaratan üründür.
PRMX0022

Sivrisinek ve Haşere Kovucu Mendil

Sivrisinek , sinek ve benzeri haşereleri 3-6 saat boyunca uzaklaştıran üründür.
PRMX0023

Kötü Koku Giderici Mendil

Yemek sonrası elde oluşabilecek soğan, sarımsak , balık , et gibi çıkması zor kötü kokuları hızlı, pratik ve hijyenik şekilde çıkaran üründür.
PRMX0024

Grip Önleyici Mendil

Özellikle kış aylarında sinüsleri açarak rahat nefes alınmasını sağlayan ve gribal enfeksiyonların oluşumunu engellemeye yardımcı üründür.
PRMX0025

Evcil Hayvan Bakım Mendili

Kedi, köpek gibi evcil hayvanların cildinin ve patilerinin temizliğini sağlayan , kendilerine has tüy kokularının giderilmesine yardımcı üründür.
PRMX0026

Leke Çıkarıcı Mendil

Kıyafetlerimizde ki yağ, kir , çimen , çay ve benzeri lekeleri kumaşa zarar vermeden ve iz bırakmadan çıkarabilen pratik üründür.
PRMX0027

Islak Tuvalet Kağıdı Mendili

Suda çözünebilen ve doğaya karışabilen kağıtlardan üretilen tuvalet kağıtlarına uygun, hijyenik ve pratik temizlik sağlayan üründür.
PRMX0028

Diş Macunlu Mendil

Suya gerek olmadan dişlerimizin temizliğini yapabildiğimiz tamamen doğal ve yenilebilir özellikte ki diş macunu etkisi yapan üründür.
PRMX0029

Yetişkin Hasta Bakım Mendili

Hasta ve yatalak hastaların temizliğinde kullanılan ve uzun süre yatma nedeniyle ciltte oluşan tahrişi önleyen ve bakım yapan üründür.
PRMX0030

Hemoroid Mendil

Bitkisel özlerle hemoroid etkilerini azaltmaya yardımcı ve rahatlatıcı üründür.
PRMX0031

Aftershave Mendil

Traş sonrası ferahlık veren cildi nemlendirip bakımını sağlayan üründür.
PRMX0032

Tüy Dökücü Mendil

Cildimizde ki istenmeyen tüylerin dökülmesini sağlayıp çıkmasını geciktiren, cildi kurutmayan nemlendirici ve bakım sağlayan üründür.
PRMX0033

Akne Mendil

Cilt gözeneklerinde yağ , kir , cildin doğal yapısından veya çevresel faktörlerle oluşan aknelerin giderilmesini ve cildin rahat nefes alarak, peeling etkisiyle parlak görünüme kavuşmasını sağlayan üründür.
PRMX0034

Bebe Yağlı Mendil

Bebek cildinin ihtiyacı olan ve narin bakımı sağlayan ve uzun süre yumuşak kalmasını sağlayan üründür.
PRMX0035

Gümüş ve Metal Parlatma Mendili

Metal yüzeyleri pas ve kirden arındırarak temizlik ve parlaklık veren üründür.
PRMX0036

Antibakteriyel El Temizleme Jeli %70 Alkollü

Pompalı ambalajlarda kullanılmak üzere kullanıma hazır tasarlanan bakteri ve virüslerin oluşumunu önleyen alkollü el temizleme jelidir.
PRMX0037 El ve Yüzey Dezenfektan Sıvı %70 Alkollü Pompalı ambalajlarda kullanılmak üzere kullanıma hazır tasarlanan bakteri ve virüslerin oluşumunu önleyen geniş etkili alkollü el temizleme jelidir.
PRMX0038 Cinsel Sağlık Mendilleri Yetişkinler için ıslak mendilde kullanılacak şekilde tasarlanmış , cinsel sağlık ürünleridir.